Date Teams/Event Time Score Links
 
October
Fri., Oct. 28 at Hamline Final L, 5-2
Sat., Oct. 29 at Hamline Final W, 4-3
 
November
Tue., Nov. 01 St. Norbert * Final W, 2-1
Fri., Nov. 04 at Marian * Final L, 2-1
Sat., Nov. 05 No. 5 Adrian * Final L, 6-1
Fri., Nov. 18 at Finlandia * Final W, 8-1
Sun., Nov. 20 St. Scholastica * Final - OT T, 2-2
 
December
Fri., Dec. 02 at St. Norbert * Final - OT T, 0-0
Sat., Dec. 03 at St. Norbert * Final L, 1-0
Fri., Dec. 09 St. Benedict Final W, 5-1
Sat., Dec. 10 St. Benedict Final L, 2-1
 
January
Fri., Jan. 06 at Bethel Final W, 3-1
Sat., Jan. 07 at Bethel Final W, 2-1
Fri., Jan. 13 at No. 4 Adrian * Final L, 7-0
Sat., Jan. 14 at No. 4 Adrian * Final L, 6-4
Fri., Jan. 20 No. 7 Lake Forest * Final L, 3-0
Sat., Jan. 21 No. 7 Lake Forest * Final L, 2-1
Tue., Jan. 24 at No. 6 Lake Forest * Final L, 3-0
Fri., Jan. 27 Finlandia * Final W, 6-1
Sat., Jan. 28 Finlandia * Final W, 3-0
  Pink the Rink
 
February
Fri., Feb. 03 Marian * Final W, 6-1
Sat., Feb. 04 Marian * Final L, 2-1
Fri., Feb. 10 at St. Scholastica * Final L, 3-1
Sat., Feb. 11 at St. Scholastica * Final W, 4-3
Sat., Feb. 18 UW-Stevens Point Final L, 4-1
  Senior Day
 
October
Fri., Oct. 27 vs. UW-Superior @ St. Cloud, Minn. Final L, 2-1
Sat., Oct. 28 at St. Benedict Final W, 3-1
 
November
Fri., Nov. 03 Lake Forest * Final L, 8-0
Sat., Nov. 04 Lake Forest * Final W, 3-2
Fri., Nov. 10 Marian * Final W, 3-1
Sat., Nov. 11 Marian * Final - OT W, 3-2
Fri., Nov. 17 at St. Norbert * Final L, 4-3
Sat., Nov. 18 at St. Norbert * Final W, 3-1
Fri., Nov. 24 at Morrisville St. Final L, 4-0
Sat., Nov. 25 at Morrisville St. Final W, 1-0
 
December
Fri., Dec. 01 Northland * Final W, 5-0
Sat., Dec. 02 Northland * Final - OT T, 0-0
 
January
Fri., Jan. 05 Bethel Final L, 6-3
Sat., Jan. 06 Bethel Final L, 2-1
Fri., Jan. 19 at St. Scholastica * Final L, 5-2
Sat., Jan. 20 at St. Scholastica * Final L, 4-1
Fri., Jan. 26 Finlandia * Final W, 1-0
Sat., Jan. 27 Finlandia * Final W, 4-2
  Pink the Rink
 
February
Fri., Feb. 02 at No. 7 Adrian * Final L, 3-0
Sat., Feb. 03 at No. 7 Adrian * Final L, 5-1
Sat., Feb. 10 at Aurora * Final - OT L, 3-2
Mon., Feb. 12 Aurora * Final W, 6-0
Tue., Feb. 13 at UW-Stevens Point Final L, 3-1
Fri., Feb. 16 Trine * Final W, 2-1
Sat., Feb. 17 Trine * Final W, 9-1
  Senior Day
Fri., Feb. 23 at St. Scholastica % Final - OT T, 2-2
  NCHA Slaats Cup Quarterfinal - Game 1
Sat., Feb. 24 at St. Scholastica % Final L, 2-0
  NCHA Slaats Cup Quarterfinal - Game 2
 
October
Fri., Oct. 26 at Bethel 7:00 PM CDT
Sat., Oct. 27 vs. St. Benedict @ National Sports Center (Bethel) 2:00 PM CDT
 
November
Sat., Nov. 03 at Lake Forest * 7:30 PM CDT
Sun., Nov. 04 at Lake Forest * 5:00 PM CST
Sat., Nov. 10 at Marian * 5:00 PM CST
Sun., Nov. 11 at Marian * 2:00 PM CST
Fri., Nov. 16 St. Norbert * 7:00 PM CST
Sat., Nov. 17 St. Norbert * 4:00 PM CST
Fri., Nov. 30 at Northland * 8:00 PM CST
 
December
Sat., Dec. 01 at Northland * 5:00 PM CST
Fri., Dec. 07 St. Catherine 4:00 PM CST
Sat., Dec. 08 St. Catherine 4:00 PM CST
 
January
Fri., Jan. 11 UW-Superior 4:30 PM CST
Sat., Jan. 12 UW-Superior 1:00 PM CST
Fri., Jan. 18 Aurora * TBA
Sat., Jan. 19 at Aurora * TBA
  (Sites for CUW/Aurora TBD - Will be a home and home)
Fri., Jan. 25 St. Scholastica * 7:30 PM CST
Sat., Jan. 26 St. Scholastica * 4:00 PM CST
 
February
Fri., Feb. 01 Adrian * 7:00 PM CST
Sat., Feb. 02 Adrian * 3:00 PM CST
Fri., Feb. 08 at Finlandia * 3:00 PM EST
Sat., Feb. 09 at Finlandia * 2:15 PM EST
Tue., Feb. 12 UW-Stevens Point 7:00 PM CST
Fri., Feb. 15 at Trine * 7:00 PM EST
Sat., Feb. 16 at Trine * 2:00 PM EST
* Conference
% Post season
Bold team: Home event